Wakacje z Bogiem!

Zabierzmy z sobą Jezusa na szlaki naszych wakacyjnych wędrówek. Niech w tym czasie nie zabraknie codziennej modlitwy, niedzielnej Mszy świętej, świadectwa naszej katolickiej tożsamości.

Zakończenie roku szkolnego jest najbardziej wyczekiwanym dniem dla wszystkich dzieci i młodzieży. Po dziesięciomiesięcznej pracy nadszedł czas upragnionych wakacji. Czas wolny od wczesnego wstawania, przesiadywania w szkolnej ławce i odrabiania popołudniami zadań domowych. Wakacje to odpoczynek, zabawa, podróże, poznawanie świata, ale także okazja by pobyć z Jezusem. Można Go spotkać w kościele, przy okazji zobaczyć wiele różnych Sanktuariów, zabytkowych kościołów, poznać te miejsca, o których dowiadujemy się w szkole. Podróżując, możemy zobaczyć piękno tego świata i podziękować Bogu za piękny krajobraz, bogaty w różnego rodzaju zwierzęta czy rośliny.

24 i 25 czerwca podczas Mszy świętej, dziękowaliśmy dobremu Bogu za wszystkie łaski i dary, które otrzymaliśmy w minionym roku szkolnym. W czwartek o godz. 18:00 Msza święta została odprawiona w intencji nauczycieli, rodziców i dzieci szkoły w Łuszczanowie i Bachorzewie, natomiast szkoła w Wilkowyi swoją Msze świętą miała w piątek o godz. 8:00.

Pamiętajmy, że wakacje to czas wypoczynku fizycznego i psychicznego, ale od Boga nie chciejmy odpoczywać. Zabierzmy z sobą Jezusa na szlaki naszych wakacyjnych wędrówek. Niech w tym czasie nie zabraknie codziennej modlitwy, niedzielnej Mszy świętej, świadectwa naszej katolickiej tożsamości. Na te wakacyjne drogi błogosław nam Drogi Jezu! Matko Najświętsza módl się za nami!

Galeria zdjęć

wstecz