NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 07.04.2024

1. Można nabyć nowy nr Opiekuna i gazetkę parafialną Verbum Adalberti.

2. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego, Msza św. odpustowa w kaplicy w Tarcach o godz. 12.30. Dzisiaj po wszystkich Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na rzecz pomocy świadczonej ubogim przez Caritas diecezjalne. Bóg zapłać za złożone ofiary.

3. W poniedziałek liturgiczny obchód uroczystości Zwiastowania Pańskiego, ze względu na fakt, że 25 marca w tym roku przypadł w Wielki Poniedziałek.

4. Spotkanie Apostolatu Maryjnego we wtorek po Mszy św. o godz. 18.00.

5. Spotkanie Akcji Katolickiej w środę po Mszy św. o godz. 18.00 na plebanii.

6. W piątek:

- I spowiedź św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. o godz. 16.00.

- spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klasy VII Szkoły Podstawowej w Wilkowyi i Łuszczanowie o godz. 18.30.

- po Mszy św. o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.W myśl kanonu 1051 Kodeksu Prawa Kanonicznego podaje się do publicznej wiadomości, że diakon Kacper KUSIŃSKI, alumn Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu, odbywający praktykę w naszej parafii, ma przyjąć święcenia prezbiteratu w Kaliszu dnia 25 maja br. Kto by wiedział o jakiejkolwiek przeszkodzie sprzeciwiającej się udzieleniu temuż alumnowi wspomnianych święceń, w sumieniu zobowiązany jest poinformować o tym miejscowego rządcę parafii. Wszystkim wiernym poleca się, by gorąco modlili się za mającego otrzymać święcenia, oraz o to, aby Pan Bóg wzbudził wśród młodzieży liczne i dobre powołania kapłańskie.